Pokoje

Jak wyglądają nasze pokoje ?


Oddajemy do Państwa dyspozycji pięć pokoi z czterema łóżkami. Dla Państwa dostosowujemy je do potrzebnej ilości miejsc, od dwóch do czterech. Jeden z pokoi jest wyposażony w pełny węzeł sanitarny, pozostałe pokoje posiadają dostęp do toalety i łazienki z wejściem na korytarzu. Na każde dwa pokoje mamy pełny węzeł sanitarny: toaleta i łazienka.
Pokój nr 2 z łazienką zwany "Łososiowy".


Pokój nr 2

  
Prezentację naszych pokoi zacznę od naszego pokoju z łazienką, pokoju nr 2. Jest to bardzo przestronny pokój o pow .20 m kwadratowych z czterema łóżkami,szafą na ubrania ,radiem lampkami do czytania, stolikiem i dwoma krzesłami, oknami wychodzącymi  na las .Ściany są w kolorze łososiowym i dlatego nazywamy go potocznie "Łososiowym". Posiada swój odrębny węzeł sanitarny (toaletę, prysznic, umywalkę). Jest to dość duża łazienka z oknem i widokiem na las.


Pokój nr 1

Podobnie jak poprzedni pokój jest to duże pomieszczenie o pow. 20m kwadratowych wyposażony w trzy łóżka, szafę na ubrania, radio, lampki do czytania, stolik i dwoma krzesła. Okna wychodzącym  na las. Ściany są w kolorze zielon-oliwkowym i dlatego może nazywamy go "Leśnym". Do tego pokoju przylega jedna z łazienek z wejściem z korytarza, można by powiedzieć, że jest to pokój prawie z łazienką, dzięki takiej jej bliskości.

Korytarz

Między omawianymi wcześniej dwoma pokojami jest bardzo przestronny korytarz o pow.40 m kwadratowych. To właśnie tutaj możemy posłuchać muzyki, rozpalić w kominku  lub poprzeglądać internet, albowiem posiadamy WiFi i udostępniamy dla naszych gości dostęp do sieci. Nasz korytarz można  pełni rolę salonu. Posiadamy także możliwość prowadzenia zajęć edukacyjnych -jest ekran oraz rzutnik multimedialny. Sami prowadzimy zajęcia z teorii biegania na nartach, techniki biegu oraz podstaw smarowania nart, o ile czas na to pozwoli. 

Pokój nr 3

Kolejny pokój to bardzo pokrewny pokój do poprzednich. Jest usytuowany naprzeciwko kuchni. Podobnie jak i one posiada cztery łóżka, szafki  nocne z lampką do czytania, stolik, dwa krzesła, radio i półkę na ubrania.


Kuchnia

Kuchnia jest tym, czego nie mają inni, ponieważ  pod hasłem kuchnia kryje się najczęściej aneks kuchenny. My udostępniamy Państwu prawdziwą kuchnię domową, gdzie znajdziecie Państwo : naczynia, sztućce, kuchenkę gazową, zlewozmywak, garnki, patelnie, dwie duże lodówki i oczywiście duży stół.
Więc nie trzeba niczego zabierać z domu, wystarczą produkty i można gotować.


Pokój nr 4 i 5

Pozostały nam jeszcze dwa ostatnie bliźniacze pokoje nr 4 i 5 o powierzchniach, tak jak poprzednie, 20 m kwadratowych.Wyposażone są identycznie jak poprzednie, z jednym wyjątkiem oba posiadają przestronną garderobę, gdzie można naprawdę dużo zmieścić ( rower, narty, ubrania i jeszcze zostanie mnóstwo miejsca).

Zapraszamy wszystkich serdecznie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz